Od ponad 10 lat produkujemy wysokiej jakości boczki z włókna węglowego do wózków inwalidzkich. Jesteśmy dostawcą tych elementów dla czołowych polskich i europejskich producentów wózków inwalidzkich.Boczki do wózków inwalidzkich wykonujemy zarówno w wersji 100% wykonanej z włókna węglowego jak i w wersji pozwalającej obniżyć koszty produktów w której włókno węglowe jest jako pierwsza wizualna warstwa a resztę warstw stanowi włókno szklane barwione na czarno.

Boczki które wykonujemy posiadają odporną na zarysowania i promieniowanie UV powierzchnie.

Karbonowe boczki do wózków inwalidzkichTechnologia którą wykorzystujemy i ponad 10 letnie doświadczenie w produkcji carbonowych boczków do wózków inwalidzkich pozwalają nam uzyskać idealny wygląd produktów o wysokim połysku, braku mikrobąbelków powietrza lub innych wad w kompozycie, dokładnym i powtarzalnym ułożeniu splotu tkaniny oraz co najważniejsze o wieloletniej potwierdzonej praktyką trwałości boczków.


Boczki docinamy na maszynie na CNC, dzięki czemu uzyskujemy idealną, gładką i powtarzalną linię cięcia, każdy boczek jest idealnie symetryczny.

Na podstawie rysunków 3d frezujemy modele i wykonujemy formy.


Boczki do wózków inwalidzkich

Boczki osłony boczne do wózków inwalidzkich

Wózki inwalidzkie z włókna węglowegoBoczki wykonujemy zarówno w wersji z włókna węglowego jak i w wersji z texalium czyli srebrnej tkaniny szklanej często nazywanej srebrnym carbonem.

Srebrne włókno węglowe, srebrny carbon

Wykonujemy lekkie i sztywne siedziska do boczków inwalidzkich z carbonu z lekkim wypełnieniem z plastra miodu.
Produkujemy elementy z włókna węglowego do handbików (carbonowe siedziska).Handbike siedziska z włókna węglowego


Korzyści z współpracy z Dexcraft:

  • Atrakcyjny stosunek ceny do jakości.
  • Jakość klasy premium - wysoki połysk, powierzchnia odporna na zarysowania oraz UV, brak mikrobąbelków powietrza, powtarzalna jakość.
  • 10 letnie doświadczenie w produkcji boczków do wózków inwalidzkich z włókna węglowego, dostarczamy boczki do największych producentów wózków aktywnych między innymi w Polsce, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii.
  • Stabilność dostaw w długim okresie czasu.
  • Do produkcji używamy wysokiej jakości żywic epoksydowych oraz najwyższej klasy tkanin węglowych marki Hexcel.
  • Maszynowe cięcie boczków.
  • Na życzenie dostarczamy próbki boczków.
  • Szerokie zaplecze produkcyjne, modele, formy.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt: info@dexcraft.plTagi: Boczki do wózków inwalidzkich, dostawca boczków do wózków inwalidzkich, produkcja karbonowych boczków do wózków inwalidzkich, siedziska do handbików, produkcja elementów z włókna węglowego do wózków inwalidzkich