Elementy z carbonu, laminat węglowy, włókno węglowe wyroby

Jesteśmy producentem elementów wykonanych z włókna węglowego (carbonu). Zajmujemy się produkcją seryjną (minimum 20 sztuk) dowolnych elementów wykonanych z włókna węglowego.

Skontaktuj się z nami:

info@dexcraft.pl
(48) 505-555-524


Carbon czyli włókno węglowe to król wśród materiałów kompozytowych. Laminat węglowy jest lekki, wytrzymały a przy tym ma wyjątkowy prestiżowy wygląd.

Kompozyt węglowy autoklawJesteśmy producentem elementów z włókna węglowego, specjalizujemy się w produkcji seryjnej elementów z włókna węglowego (minimum 20 sztuk).

Nie zajmujemy się jednostkową produkcją oraz tzw. "oklejaniem" plastikowych elementów włóknem węglowym.

W zależności od parametrów wytrzymałościowych jakie ma posiadać końcowy produkt, wykorzystujemy technologię prepregów (prepregi), infuzji, worka próżniowego lub ręcznego laminowania.

Pracujemy na wysokiej klasy żywicach epoksydowych. Jako jedna z nielicznych firm kompozytowych w tej części Europy, posiadamy na miejscu autoklaw o ciśnieniu roboczym do 8 bar co pozwala nam produkować elementy dla najbardziej wymagających klientów i czołowych światowych marek. Dodatkowo posiadamy piec do wygrzewania produktów o wymiarach 2x2x2 m i temperaturze wygrzewania do 250 °C, co pozwala nam produkować elementy odporne na wysoką temperaturę o dużych gabarytach. Dopasowujemy produkcję pod Państwa indywidualne zapotrzebowanie jakościowe i wytrzymałościowe.

Dysponujemy technologią powtarzalnego, maszynowego cięcia gotowych wyrobów na ustalony wymiar.

W celu wyceny wykonania dowolnych elementów z włókna węglowego prosimy o kontakt: info@dexcraft.pl, tel. (22) 226-86-70, tel. kom. 505-555-524.

Dexcraft S.C.
Helenów 13
05-200 Helenów (pod Warszawą)

Pełen zakres produkcji: sportowe układy dolotowe, włókno węglowe autoklaw, prepregi, laminaty epoksydowe, płyty z laminatu, karbon produkcja w autklawie, produkty z laminatu, laminaty węglowe, płyty z włókna węglowego, carbonowe boczki do wózków inwalidzkich, boczki do wózków inwalidzkich z karbonu, produkcja z laminatu, producent karbon, dyfuzory z włókna węglowego, produkcja z prepregów, prepregi carbonowe, produkty z karbonu, wyroby z laminatu, wyroby kompozytowe, elementy z carbonu, płyty z włókna węglowego, carbon produkcja, laminat producent, laminaty produkcja, obudowy z carbonu, obudowy z włókna węglowego, płetwy z włókna węglowego, płytki z włókna węglowego do urządzeń pneumatycznych.

Brak opinii klientów w tym momencie
© 2017 Dexcraft.pl - układy dolotowe - Wszelkie prawa zastrzeżone