Regulamin:

I. Postanowienia ogólne

 • Sklep Internetowy Dexcraft.pl, jest własnością firmy DEXCRAFT spółka z ograniczona odpowiedzialnością spółka komandytowa, 05-200 Helenów, ul. Boryny 47, NIP: 125-155-98-05, REGON: 142312815.
 • Kontakt telefoniczny z Internetowym Sklepem Dexcraft.pl możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00, pod nr. tel. (22) 226-86-70 (48) 505-555-524.
 • Kontakt drogą elektroniczną możliwy jest przez całą dobę: info@dexcraft.pl .
 • Korzystanie z usług sklepu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

II. Oferta

 1. W sklepie Dexcraft.pl można nabyć produkty wykonane z włókna węglowego, sportowe filtry powietrza, sportowe doloty powietrza oraz inne produkty motoryzacyjne.
 2. Wszystkie ceny prezentowane w Internetowym Sklepie Dexcraft.pl są cenami brutto i zawierają 23% podatku VAT. Na życzenie Klienta wystawiamy faktury VAT.
 3. Ceną obowiązującą Klienta jest tożsama z ceną widniejącą na stronie, powiększoną o koszty transportu.

III. Zasady składania zamówień

 1. Internetowy Sklep Dexcraft.pl przyjmuje zamówienia 24 godziny na dobę, w ciągu całego roku. Zamówienia przyjmowane przez Sklep realizowane są na terenie całego kraju. W przypadku wysyłki za granicę prosimy o kontakt – info@dexcraft.pl .
 2. Podstawą do realizacji złożonego przez Klienta zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza znajdującego się w końcowym etapie składania zamówienia. Wymagane jest prawidłowe wypełnienie pól formularza: - dane osobowe ; - numer telefonu ; - e-mail do ewentualnego potwierdzenia zamówienia ; - adres, na który ma być dostarczony zamówiony towar ;
 3. Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT. Aby otrzymać fakturę VAT należy zaznaczyć w formularzu zamówienia opcję "firma". Podmiot prowadzący działalność gospodarczą zobowiązany jest wypełnić niezbędne dodatkowe pola formularza.
 4. Zamówienia mogą być składane: - poprzez sklep www.dexcraft.pl ; - telefonicznie: tel. (22) 226-86-70, (48) 505-555-524 ; - e-mailem: info@dexcraft.pl.
 5. W przypadku podejrzeń o podanie nieprawdziwych danych, Internetowy Sklep Dexcraft.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia zamówienia.
 6. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta będą rozpatrywane pierwszego dnia roboczego od złożenia zamówienia.
 7. Składając zamówienie w Internetowym Sklepie Dexcraft.pl, kupujący oświadcza, iż zapoznał się z niniejszym regulaminem.

IV. Koszty wysyłki, formy płatności

 1. Możliwe są następujące sposoby przesyłki płatności:


  Wysyłka do Paczkomatu InPost - 14 zł
  Paczkomaty InPost to nowoczesna usługa pocztowa, wykorzystująca system automatycznych skrytek pocztowych. W ponad 800 miejscach w Polsce zlokalizowane są charakterystyczne żółte skrzynki pocztowe, w których możesz odebrać przesyłkę 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Wybierasz dowolny paczkomat zlokalizowany w najbardziej dogodnej dla ciebie lokalizacji (znajdź najbliższy paczkomat).

  My nadajemy przesyłkę do wybranego paczkomatu, która jest do niego dostarczona w 1-2 dni robocze. Gdy przesyłka będzie na miejscu, otrzymasz smsem kod, który wystarczy wpisać przy paczkomacie, aby skrzynka z twoją przesyłką automatycznie się otworzyła. To bardzo proste, średnio odbiór przesyłki trwa tylko 17 sekund.

  Kurier po przelewie - 18 zł
  Płatność przelewem na konto - w momencie zaksięgowania przelewu na naszym koncie, przesyłka jest pakowana i wysyłana (nie licząc dni wolnych od pracy i świąt). Akceptowane są przelewy zwykłe (realizowane na poczcie, w banku), przelewy internetowe oraz płatność PayPal. Średnio kurier dostarcza przesyłkę następnego dnia roboczego od momentu nadania.

  Kurier za pobraniem - 26 zł
  Płatność w chwili odbioru zamówienia - gotówką kurierowi. Średnio kurier dostarcza przesyłkę następnego dnia roboczego od momentu nadania.

  Wysyłka zagraniczna - prosimy o kontakt na info@dexcraft.pl w celu oszacowaniu kosztów wysyłki.
 2. Koszt wysyłki jest stały, niezależnie od ilości i wagi wysyłanych towarów.
 3. Koszt wysyłki pokrywa Klient.
 4. Czas dostawy może wydłużyć się, gdy listonosz/kurier nie zastanie nikogo pod podanym adresem, lub z innych przyczyn leżących po stronie Poczty Polskiej lub kuriera.
 5. W przypadku płatności przelewem zwykłym (realizowanym na poczcie, w banku), w tytule przelewu należy podać numer zamówienia oraz imię i nazwisko kupującego. Brak tych informacji może wydłużyć czas zakończenia transakcji. Dane do przelewu: DEXCRAFT spółka z ograniczona odpowiedzialnością spółka komandytowa, 05-200 Helenów, ul. Boryny 47, Numer konta (mBank): 49 1140 2004 0000 3202 6842 5252

V. Gwarancje, reklamacje i zwroty towaru

 1. Jeśli Klient zauważy, że produkt, który otrzymał posiada wady (jakościowe lub inne powstałe podczas dostawy), ma prawo do złożenia reklamacji. Należy wtedy odesłać wadliwy towar w przeciągu 14 dni od daty otrzymania produktu wraz z opisem przyczyn reklamacji (gotowy formularz do pobrania), podając swoje dane.
 2. Internetowy Sklep Dexcraft.pl zastrzega sobie prawo 3 dniowego okresu rozpatrzenia reklamacji od momentu otrzymania przesyłki zwrotnej, a o podjętych czynnościach zobowiązuje się informować Klienta.
 3. Klient Internetowego Sklepu Dexcraft.pl ma prawo w ciągu 14 dni dokonać zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny. Towar należy wysłać w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu wraz z całą jego zawartością. Produkt nie może nosić jakichkolwiek śladów używania. Zwrot pieniędzy w kwocie równej cenie, jaką Klient zapłacił za dany produkt będzie przesłany w ciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki zwrotnej, przelewem na numer konta bankowego podanego przez Klienta (gotowy formularz do pobrania). W przypadku płatności kartą płatniczą, zwrot zostanie wykonany na kartę płatniczą Klienta. Koszt transportu zwracanego produktu pokrywa Klient.
 4. Klient jest zobligowany do tego by zwrócić należytą uwagę na to, w jakim stanie odbiera przesyłkę, gdyż będzie to warunkiem uwzględniania przez Internetowy Sklep Dexcraft.pl zwrotów z powodu uszkodzeń powstałych podczas transportu. Gdy tylko Klient zauważy jakieś nieprawidłowości, uszkodzenia przesyłki należy sporządzić protokół szkód (u listonosza, kuriera) i niezwłocznie zgłosić ten fakt obsłudze sklepu.

VI. Ochrona danych osobowych

 1. Klient składając zamówienie wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez Internetowy Sklep Dexcraft.pl w celu realizacji zamówienia oraz w celach marketingowych (informowanie o nowościach i promocjach w sklepie).
 2. Dane osobowe Klientów gromadzone poprzez formularz danych kontaktowych Klienta są poufne i nie będą nigdy udostępniane osobom trzecim.
 3. Klient wyraża zgodę na otrzymywanie od Internetowego Sklepu Dexcraft.pl korespondencji reklamowej pocztą elektroniczną oraz tradycyjną - na adres podany w formularzu zamówienia.
 4. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883) dane gromadzone są z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich osób nieupoważnionych. Każdy Klient, którego dane znajdują się w bazie danych Internetowego Sklepu Dexcraft.pl ma prawo wglądu do swoich danych, do ich poprawiania i usuwania.

VII. Postanowienia końcowe

 1. W sprawach nie określonych przez niniejszy regulamin obowiązującymi są przepisy kodeksu cywilnego.